Линовицька громада

Код ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різні

Дата: 06.01.2022 08:11
Кількість переглядів: 452

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016№710 «Про ефективне використання державних коштів»(зі змінами))

1

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія

Линовицька селищна рада

Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Линовиця,  вул. Шевченка, 1, 17584

код ЄДРПОУ 04412455

2

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

Код ДК 021:2015:  15800000-6 Продукти харчування різні

3

Вид процедури

Відкриті торги

4

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-01-06-000640-c

5

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики продуктів харчування повинні бути підтверджені посвідченнями по якість, сертифікатами відповідності, відповідати діючим державним стандартам та загальним вимогам до раціонального харчування дітей у ЗОШ, ДНЗ. Продукти не повинні містити генетично модифікованих організмів (ГМО). Якість продуктів харчування, що поставляється повинна відповідати державним стандартам та мати позитивні висновки державної санітарно- гігієнічної експертизи. Пакування та етикетування, безпечність та якість харчових продуктів повинна відповідати діючим державним стандартам та встановленим вимогам чинного законодавства до даного виду товарів, у т. ч. Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997 року №771/97-ВР (із змінами) та інших виданих відповідно до них нормативно-правових актів.

6

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторису на 2022 рік за КЕКВ 2230

7

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована становить 983000,00 грн. з/без ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення. (Очікувана

вартість предмета закупівлі розрахована на підставі розрахунку вартості продуктів харчування з врахуванням основних положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275 та шляхом аналізу ринку відповідних продуктів через пошук загальнодоступної інформації в мережі Інтернет, а також в електронній системі закупівель Prozorro.