Протокол №2
ПРОТОКОЛ № 2
Засідання Місцевої комісії з питань розподілу публічних інвестицій
03.07.2026 р селище Линовиця
Засідання проводила : голова Місцевої комісії з питань розподілу публічних
інвестицій Курза Н.Є
Присутні : Лябах А.А. , Олійник Н.А., Фалевич Л.В., Філоненко І.С.
Приходько І.А
Відсутні : Фесенко А.А.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про внесення змін до консолідованого переліку публічних інвестиційних проєктів та програм публічних інвестицій Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій Линовицької селищної територіальної громади та розподілу публічних інвестицій на їх підготовку і реалізацію у 2026 році у розрізі джерел та механізмів фінансового забезпечення.
СЛУХАЛИ:
Ніну КУРЗУ, голову комісії, начальника фінансового відділу, яка проінформувала присутніх про необхідність внесення змін до консолідованого переліку публічних інвестиційних проєктів та програм публічних інвестицій Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій Линовицької селищної територіальної громади та розподілу публічних інвестицій на їх підготовку і реалізацію у 2026 році
Поданий відділом освіти, молоді та спорту селищної ради перелік змін передбачає збільшення видатків у галузі «Освіта і наука» за такими проєктами:
- «Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа" Линовицької селищної територіальної громади» – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 2026 року № 596 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2024 р. № 1554 і від 11 лютого 2026 р. № 170» за рахунок субвенції з державного бюджету та співфінансування у розмірі 20 % за рахунок коштів бюджету Линовицької селищної територіальної громади;
- «Безперешкодний доступ до якісної освіти – шкільні автобуси. Автобус для опорного Линовицького ліцею Линовицької селищної ради» – за рахунок співфінансування у розмірі 20 % коштів бюджету Линовицької селищної територіальної громади.
Зазначені проєкти включено до Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій Линовицької селищної територіальної громади на 2026 рік відповідно до нової редакції, схваленої Інвестиційною радою 03 липня 2026 року.
ВИРІШИЛИ:
- Схвалити внесення змін до консолідованого переліку публічних інвестиційних проєктів та програм публічних інвестицій Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій Линовицької селищної територіальної громади та розподілу публічних інвестицій на їх підготовку і реалізацію у 2026 році у розрізі джерел та механізмів фінансового забезпечення.
- Схвалити консолідований перелік публічних інвестиційних проєктів та програм публічних інвестицій Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій Линовицької селищної територіальної громади та розподіл публічних інвестицій на їх підготовку і реалізацію у 2026 році у розрізі джерел та механізмів фінансового забезпечення, що додаються.
Голосували : «ЗА» - одноголосно.
Голова комісії Ніна КУРЗА
Секретар комісії Ірина ПРИХОДЬКО