Обґрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної

вартості предмета закупівлі

1

Назва предмета закупівлі

Капітальний ремонт приміщень захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття №94126) з облаштування системи пожежної сигналізації та керування евакуюванням в приміщенні Линовицького ліцею по вул. Якова де Бальмена, 25 в смт Линовиця Прилуцького району Чернігівської області

за кодом ДК 021:2015 - 45312100-8- Встановлення систем пожежної сигналізації

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Закупівля здійснюється для забезпечення належного утримання закладів освіти Линовицької селищної ради протягом 2024 року. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було сформовано з урахуванням кошторисної частини  проектної документації за робочим проектом. Загальна кошторисна вартість будівництва 260459,00 грн.