8 та 9 травня разом з усією Україною ми відзначаємо День пам'яті та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми вшановуємо мільйони тих, чиє життя забрала найстрашніша у світовій історії війна, пам’ятаючи їх мужність, силу духу та відвагу. Друга світова війна – трагедія ХХ століття, яка понесла за собою страждання, смерть та непоправні втрати. Ми пам’ятаємо ціну перемоги й з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.

08 травня 2024 року о 10:00 в адміністративному центрі громади та старостинських округах, біля пам'ятних знаків полеглим воїнам, відбудуться заходи до Дня пам'яті та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Запрошуємо всіх жителів громади прийняти участь в вшануванні пам’яті загиблих героїв та увічненні подвигу українського народу у боротьбі за свою свободу.Фото без опису