Фото без опису

 

ЛИНОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                                                        РІШЕННЯ

     25 жовтня 2021 року                                                                                              № 60

Про затвердження тарифів на послуги з холодного водопостачання, що надаються ТОВ «Житлобуд-сервіс».

Розглянувши звернення керівника ТОВ «Житлобуд-сервіс» Когут В. В. щодо зміни тарифів на послуги з холодного водопостачання та плановий розрахунок економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з наданням послуг з водопостачання та водовідведення на 2021 рік , згідно п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись «Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869 зі змінами, для стабілізації фінансового стану підприємства, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово - комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», селищна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, які надає ТОВ «Житлобуд-сервіс», згідно наданих розрахунків з ПДВ:

1.1 на послуги водопостачання:

  • для населення - 15,6 грн /1 м. куб
  • для бюджетних установ - 16,70 грн / 1 м. куб
  • для інших споживачів - 21,44 грн / 1 м. куб

  1. Дане рішення опублікувати на офіційному сайті Линовицької ОТГ.
  2. Тарифи на послуги з холодного водопостачання ввести в дію після закінчення строку обговорення регуляторного акту.
  3. Рішення Линовицької селищної ради від жовтня  2018 року вважати такими що втратили чинність з моменту введення в дію тарифів, затверджених в п.1 даного рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

 

Селищний голова                                          Нестерко Віталій